فروشگاه اینترنتی نوین صنعت از سال ۱۳۹۶ تا کنون  که در حوزه فروش محصولات لوازم الکتریکی فعال بوده و همواره مورد اقبال مشتریان خود قرار گرفته است و مشتریان ما نیک می دانند که در حوزه لوازام الکتریکی قیمت های ما بدیلی نداشته و با پایین ترین قیمت بالاترین کیفیت را به مشتریان مان ارائه داده ایم. اکنون نوین صنعت در نظر دارد با گشترش حوزه فعالیت های کاری خود وارد عرصه رقابت گسترده تری شده و این ممکن نیست مگر به لطف مشتریان عزیرمان که همواره مارا در رسیدن به پیشرفت هایمان یاری کرده اند.بر این اساس سعی داریم که تمام محصولات حوزه دیجیتال و جدیدترین گجت ها را هم در فروشگاه نوین صنعت قرار دهیم.

نوین صنعت برای اولین سال ۱۳۹۶ وارد عرصه فروش محصولات الکتریکی شد. و با فروش محصولات الکتریکی وارد عرصه رقابت با دیگر فروشندگان بازار محلی شد. در سال ۱۳۹۷ وارد حوزه فروش محصولات برقی شد و با فروش محصولات خود در فروشگاه های واسطه اقدام نمود. و سابقه همکاری با فروشگاه های واسطه؛ آغازی برای فعالیت فروش اینترنتی ما شد.

و اینک :

به لطف و عنایت شما مشتریان گرامی است  که با فروشگاه نوین صنعت در عرصه فروش اینترنتی در کنار مشتریان گرامی هستیم و همواره ما را مورد لطف خود قرار داده اند ما در آغاز راهیم و سعی داریم همواره کنار مشریانمان بمانیم. لذا دست به تغییرات عمده ای در ساختار فروشگاه زده ایم و سعی داریم که جدیدترین محصولات دیجیتال روز دنیا را داشته باشیم.لذا امیدواریم مشتریان ما همواره عنایت شان را نسبت به ما داشته باشند.

از سوی دیگر باید عنوان کرد که هدف فروشگاه نوین صنعت ارائه محصولات با پایین ترین قیمت بوده و بالاترین کیفیت را به مشتریان عزیزمان ارائه خواهیم داد.نیک می دانیم راز موفقیت و پیشرفت ما حمایت های مشتریان گرامی می باشد. از سوی دیگر  در راستای تقویت سیستم فروشگاهی فروشگاه نوین صنعت اقدام به تغییرات عمده ای نموده که امیدواریم شما مشتریان گرامی نیز از این طرح ها استقبال نماید.

مدیر فروش: ۰۷۷۳۴۲۲۵۶۷۰     ۰۹۱۷۳۷۳۳۵۰۳    ۰۹۱۷۷۷۳۰۲۵۷

فکس:         ۰۷۷۳۴۲۶۳۳۴۸

پيامك : ۳۰۰۰۵۳۷۷۷۷۲۰۰۰

ایمیل:  info@novinsanaat.ir

nsa2100@yahoo.com

اینستاگرام: novinsanaat1

شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۸۲۹۶۲۱۵۰۵ -روح اله قاسمی
شماره حساب: ۱۸۴۳۷۵۰۱۶۲ -روح اله قاسمی

آدرس:استان بوشهر برازجان بلوار شریعتی نرسیده به چهارراه شورا فروشگاه نوین صنعت